Pristatymo sąlygos

Visi užsakymai kurie apmokėti nuo 2023-12-18, nesvarbu nuo pasirinkto pristatymo būdo yra atidedami iki 2023-01-08. Nuo 2023-01-08  dienos visi apmokėti užsakymai bus išsiųsti pasirinktu būdų. Labai atsiprašome, dėl sukeliamų nepatogumų. 

Esant neaiškumui, visada galite susisiekti su mumis :
Facebook
El.paštas Staktos.vorai@gmail.com
Instagram
Tel. 864494414

Pristatymas

Staktos voras parduotuvėje pirktas prekes pristatome ne vėliau kaip per 2-7 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo. Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, mes įsipareigojame nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo terminą.

Prekių pristatymo būdai Lietuvoje:

  • Prekių pristatymas nurodytu adresu
  • Atsiėmimas Lietuvos pašto skyriuje
  • Nemokamas prekių atsiėmimas

Atsiėmimas Lietuvos pašto skyriuje (Lietuvos Paštu siunčiama siunta)

Kaina: Pristatymas paštu kainuoja nuo 2,63 €. Taip pat priklausomai nuo siuntos kainą gali kilti.

Trukmė: 3-7 d.d. po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali trukti iki 10 d.d.

Vieta: siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių savaitės pradžioje pirmadienį arba antradienį. Klientas nurodytu adresu gauna pranešimą apie atkeliavusią siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu siuntinį galima atsiimti pašto skyriuje.

Nemokamas prekių atsiėmimas (Tik Vilniuje) 

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti patys. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą).

Vieta: Suderinama susisiekus mūsų atstovui.

Pristatymo atidėjimas (Galioja nuo 2023-08-06 iki 2023-08-28)

Visi užsakymai kurie apmokėti nuo 2023-08-06, nesvarbu nuo pasirinkto pristatymo būdo yra atidedami iki 2023-08-28. Nuo 2023-08-28  dienos visi apmokėti užsakymai bus išsiųsti pasirinktu būdų. Labai atsiprašome, dėl sukeliamų nepatogumų..

UŽSAKYMAI NĖRA SIUNČIAMI ESANT DAUGIAU KAIP 23 LAIPSNIAM ŠILUMOS, DĖL GYVŪNŲ SAUGUMO.