Kartu su savanorių komanda ir Europos Solidarumo Korpusu skelbiame egzotinių gyvūnų ty, nariuotakojų roplių, varliagyvių ir žinduolių filmavimo konkursą :

Tikslas sudominti jaunimą ir ne tik stebėti gyvūnus tiek savo aplinkoje tiek už jos ribų ir įtraukti kuo daugiau jaunimo į gamtos ir aplinkos stebėjimą. Juos nufilmuoti ir su šiek tiek informacijos atsiųsti mums. Mes iš savo pusės nufilmuotus vaizdus įkelsime į specialiai tam sukurtą kanalą Projektas „Nebaisos“

Taisyklės (Nors ir nesudėtingos, bet jos turi būti)
1. Turite nufilmuoti ne trumpesnį nei 1.5 min vaizdo įrašą su gyvūnu. Tai gali būt jūsų augintinis, kaimyno augintinis, arba tiesiog laiptinėje ropinėjantis voras. Nepamirškite apie jį ir papasakoti, nes tik nufilmuoti gyvūnai nedalyvaus konkurse turi būtinai būti komentaras apie juos arba istorija.
2. Nufilmuotą medžiagą atsiųsti mums el.paštu : nebaisoskonkursas@gmail.com
2.1 Laiško paskirtis „subject“ turi būti – KONKURSAS NEBAISOS
2.2 Laiške būtinai privalo būti trumpas aprašymas, koks tai gyvūnas (Jei nežinote rūšies – nepergyvenkite), jei turi – būtinai paminėkite ir vardą. Parašykite 3 įdomius dalykus apie jūsų nufilmuotą gyvūną, bet daug geriau jei tie faktai ir būtų paminėti pačiame vaizdo įraše.
2.3 Parašykite savo vardą, pavardę ir telefono numerį, kurio galėtume su jumis susisiekti.
2.4 Suteikite pavadinimą savo filmuotai medžiagai
2.5 Jei konkurse dalyvauja ugdymo įstaiga, laiške turi būt nurodytas ugdymo įstaigos pavadinimas ir kuruojantis mokytojas, auklėtojas.
3. Stebėkite kanalą, tik įkėlus filmuotą medžiagą prasidės balsavimas daugiausia pirštų į viršų sulaukę filmukai bus nugalėtojai.

Prizai ir nugalėtojai: Konkursas be prizų – ne konkursas, todėl mes jums juos ir įteiksime.
Tik jie bus skirstomi į 2 rūšis : Vienas prizas bus suteikiamas visoje Lietuvoje esančioms ugdymo įstaigoms, kurių ugdytiniai dalyvaus ir laimės konkurse.
4. Konkurse nugalėjusios ugdymo įstaigos ugdytinio klasei/grupei, mes pravesime edukaciją su tikrais egzotiniais gyvūnais.
5. Dalyviams, kurie dalyvaus ir laimės neatstovaudami mokyklos, mes turime 3 prizines vietas:
PIRMA VIETA 100€ Staktosvoras.lt dovanų kuponas
ANTRA VIETA 50€ Staktosvoras.lt dovanų kuponas
TREČIA VIETA 20€ Staktosvoras.lt dovanų kuponas

Svarbi papildoma informacija :
*Konkursas vyks lygiai 30d, po jo paskelbimo datos. Po šios datos, balsai skaičiuojami nebebus. Paskelbtas 2022-10-18, Pabaiga 2022-11-16
**Konkurso dalyviai gali atsiųsti neribotą kiekį filmuotos medžiagos, bet negali laimėti daugiau nei vieno prizo. Jei nutiktų taip, kad laimėtojas užima kelias vietas, tuomet sekančią vietą užėmusiu bus laikomas kitas daugiausiai surinkęs patiktukų asmuo.
***Ugdymo įstaigos, nepretenduoja į dovanų kuponus, taip pat kaip fiziniai asmenys, neatstovaujantis ugdymo įstaigų, nepretenduoja į nemokamą edukaciją.
****Konkurso prizai nėra keičiami į pinigus.
*****Konkurso organizatorius dėl svarbių priežasčių, turi teisę keisti sąlygas papildomai neinformuodamas apie tai dalyvių.