Maisto prenumerata

Reguliarus matinimas paslauga skirta, bet kokį egzotinį gyvūną turinčiam augintojui !

Aprašymas

Jums užtenka turėti gyvūną, kurį mes galime pamaitinti. Visiškai nėra jokios skirtumo ar tai mažas voras, roplys, varliagyvis, didžiulė papūga ar voverė. Maistas egzotiniam gyvūnui, bus parinktas pagal gyvūno kiekį, rūšį ir dydį. Kadangi tiek gyvūnų įvairovė didelė ir mes negalime žinoti, ką tiksliai auginate, todėl kiekvienam augintojui, paruošiame specialia dietą. Į maisto dietą įeina svirpliaizofobusaimarmuriniai tarakonaimilčiaus lervos ir t.t

Jums tiesiog reikia susisiekti su mumis, tai galite padaryti vienu iš apačioje pateiktu būdu

Užpildyti google formos klausimyną : Google forma
Parašyti mums į faceboka : StaktosVoras
Parašyti mums el.laišką : staktos.vorai@gmail.com

Apmokėjimas

Apmokėti reiks kartą per mėnesį, sutarta sumą už kuria kiekvieną savaitę gausite iš mūsų maisto siuntinuką. Kito mėnesio pradžioje, praėjus mėnesiui jums bus atsiųsta sąskaitą, su galimybę pratęsti regulliaru maitinimą. Jei pratesti nenorėsite, tiesiog užteks parašyti jog nebenorite tęsti maitinimo ir sąskaita, bus panaikinta. Jokių įsipareigojimų ir prievolių naudotis, jei nenorite. Jei nuspręsite, nutraukti ankščiau, nei pasibaigus mėnesiui, siuntimus iš mūsų gausite iki kol įvykdisime sutartą paslaugą. Išimtis gali būt taikos išskirtiniais atvėjais, kurie aptariami su kiekvienų individualiai

Pristatymas

Reguliaraus maitinimo siuntinukai yra siunčiami, kiekvienos savaitės pradžioje, neregistruotomis siuntomis. Todėl negalime žinoti ar siuntą gavote, negavus siuntos visada prašome informuoti apie tokį nutikimą. Pristatymas yra NEMOKAMAS ir papildomai mokėti apart sutartos mėnesinės sumos nereikia. Jei pirkėjas nori, už papildomą mokestį, galime siuntas registruoti ar parinkti kitokį pristatymo būdą, kuris gali būt apmokęstintas.

Paslaugos atšaukimas

Pirkėjas, bet kada gali atšaukti užsakytą paslaugą iki paslaugos užregistravimo, el.parduotuvėje staktosvoras.lt, taip pat gali sutikti nepratęsti paslaugos informavęs apie tai bet kuria viršuje pateikta forma, ar tiesiog telefono skambučiu. Apie paslaugos pratesimą jam pasibaigus gausite laišką su kito mėnesio sąskaita.

Kitos sąlygos

Kadangi dirbame su gyvūnais, puikiai suprantame, kad visi jie skirtingi ir kitokie, todėl maistas gali jiems tiesiog nepatikti, tokiu atveju galime koreguoti pasiūlytą dietą nemokamai, keičiant maisto rūšį. Jei gyvūnas suvalgo daugiau, nei mes pasilūlėm – pasiūlymą galima koreguoti, todėl labai prašytume susisiekti ir apie tai informuoti. Retais atvėjais, galime pasiūlyti brangesnį maitinimo planą.

Preliminarios kainos baziniai variantai :

Mažas voras Mažas roplys
7.99€ 15.99€
Vidutinis voras Vidutinis roplys
8,99€ 16.99
Didelis voras Didelis roplys
9.99€ 19.99€