VISI UŽSAKYMAI KURIE BUS APMOKĖTI IKI 2018-08-12 DIENOS BUS IŠSIŲSTI.

UŽSAKYMAI KURIE BUS APMOKĖTI NUO 2018-08-12 SIUNTIMAS BUS ATIDĖTAS IKI 2017-09-03

Pristatymas

Staktos voras parduotuvėje pirktas prekes pristatome ne vėliau kaip per 2-7 darbo dienas nuo pranešimo iš banko apie atliktą mokėjimo pavedimą gavimo. Išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, mes įsipareigojame nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo terminą.

Prekių pristatymo būdai Lietuvoje:


  • Prekių pristatymas nurodytu adresu
  • Atsiėmimas Lietuvos pašto skyriuje
  • Nemokamas prekių atsiėmimas
 
 Greitasis kurjeris (Kurjeriu per Greitasis kurjeris)

Kaina: Pristatymas per kurjerį papildomai kainuoja nuo 4.35€. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja 49€, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Trukmė: jei užsakymas apmokamas iki 12 val., prekės pristatomos jau kitą darbo dieną. Apie numatomą siuntos pristatymo laiką kurjeris informuos klientą telefonu arba SMS žinute.

Vieta: Pristatoma tiesiai klientui nurodytu adresu darbo dienomis.

 

Atsiėmimas Lietuvos pašto skyriuje (Lietuvos Paštu siunčiama siunta)

Kaina: Pristatymas paštu kainuoja nuo 2,63 €. Taip pat priklausomai nuo siuntos kainą gali kilti.

Trukmė: 3-7 d.d. po apmokėjimo gavimo. Šventiniu laikotarpiu ar į kaimo vietoves siuntimas gali trukti iki 10 d.d.

Vieta: siunta pristatoma į artimiausią pašto skyrių. Klientas nurodytu adresu gauna pranešimą apie atkeliavusią siuntą. Su šiuo pranešimu bei asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu siuntinį galima atsiimti pašto skyriuje. 

 

Nemokamas prekių atsiėmimas (Tik Vilniuje, Palangoje susiderinus iš anksto nuo 05-15) 

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti patys. Užsakytas prekes iš prekių atsiėmimo punkto būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą).

Vieta: Suderinama susisiekus mūsų atstovui.

  warning.jpg Pristatymo atidėjimas (Galioja nuo 2018-08-12 iki 2018-09-03)

Visi užsakymai kurie apmokėti nuo 2018-08-12, nesvarbu nuo pasirinkto pristatymo būdo yra atidedami iki 2018-09-03.  Nuo 2018-09-03 dienos visi apmokėti užsakymai bus išsiųsti pasirinktu būdų. 

UŽSAKYMAI NĖRA SIUNČIAMI ESANT DAUGIAU KAIP 25 LAIPSNIAM ŠILUMOS, DĖL GYVŪNŲ SAUGUMO.