Nhandu chromatus (Brazilijos baltakelis paukštėda) anksčiau buvo žinomas kaip Vitalius cristatus arba Lasiodora cristata, bet 2004 metais buvo pervadintas į N.chromatus. Pakankamai naujas egzempliorius augintojų kolekcijose, bet vis labiau populiarėjantis. Tinka pažengusiam augintojui,kadangi yra kažkiek nervingas, greitas.
Automobiliukas (Lucihormetica subcincta) šie tarakonai paplitę Venesueloje ir Kolumbijoje. Šie tarakonai galima sakyti yra labiausiai geidžiami augintiniai egzotinių gyvūnų kolekcijose.
Žaliojo butelio mėlynasis paukštėda lot. Chromatopelma cyaneopubescens dar trumpinamas kaip C.C. paukštėda Šis nuostabus paukštėda yra vienas iš gražiausių sutinkamų pasaulyje. Aptinkamas tik miškinguose rajonuose šiaurės Venesueloje.
Brazilijos juodukas (Grammostola pulchra) Šios rūšies vorai turi anglies juodumo spalvą su metaliniu blizgesiu į juos būtina atkreipti dėmėsį. Grammostola pulchra yra pats masyviausias voras iš visų sutinkamų Grammostolų. Plačiau : čia
Natūralus samanų substratas, pagamintas iš organiškų, netoksiškų ir draugiškų ropliams medžiagų, kurių dėka gyvūnai jaučiasi saugiai, patogiai ir gali laisvai judėti. Tai puikus pasirinkimas įrenginėjant ir dekoruojant roplių, vežlių, paukščių ar vabzdžių terariumus.
Leopardiniai gekonai (Eublepharis macularius) - sausumos driežai (eublefarai), kilę iš Pakistano, Afganistano ir Šiaurės vakarų Indijos. Priklauso gekonų šeimai. Gyvena uolingose vietovėse, stepėse. Tai naktiniai gyvūnai, todėl jie nėra aktyvūs dieną, o atėjus nakčiai jie pabunda, pradeda lakstyti po terariumą, ieškodami maisto.
Brachypelma vagans arba raudonasis Meksikos paukštėda. Paplitimas: Meksika, Salvadoras ir Gvatemala. Gamtoje aptinkami tropiniuose miškuose, dažniausiai įsikuria po medžių šaknimis, išsikasę ganėtinai didelius urvus, net iki 2m gylio. Urvus iškloja dideliu voratinklių sluoksniu.
Kukurūzinis žaltys yra plačiai paplitęs Šiaurės Amerikoje. Mėgsta įsikurti aukštose vietose, pušynuose. Juos galima rasti miegančius saulės atokaitoje arba ant šakų. Jie užauga pusantro metro ilgio ir kaip ir visi žalčiai yra vikrūs. Aktyviausi naktį, tačiau ir dieną mėgsta pašliaužioti (vakarop). Literatūroje dar...
Kolembulos kolonija, tai puiku maistas smulkiems plešrūnams, puikiai tiks maldininkams (mantodea), varliagyviams (Amphibia) ir kitiems. Lengvai auginamos ir puikiai pagerina micro florą terariume. Pačios kolembulos užauga apie 1-2mm minta augalinėmis liekanomis, detritu ir kt. Kolembolų gyvenimo trukmė – 2 mėn.
Visiškai juoda, bet su ryškiais raudonais sparneliais. Beje, gyvalazdžių užpakaliniai sparnai (jeigu yra) dažniausiai yra ryškių spalvų arba raštuoti, nes, be visa ko, jie skirti ir priešui pagąsdinti (jeigu vabzdys yra ramybės būsenos, užpakaliniai sparnai nematomi).
Rausvasis Čilės voras yra vienas iš didesnių vorų paukštėdų. Taip pat pasižymi pakantumu bei ištverme. Ši vorų rūšis yra kelių spalvų tipų. Nuo rusvos iki tamsiai rudos su rausvos spalvos atspalviu arba su raudonais plaukeliais per visą kūną. Plačiau...