Skorpionai (Scorpiones)

Skorpionai (Scorpiones) seniausiai žinomas nariuotakojų būrys. Tai labai primityvūs voragyviai, kuriuos kai kurie tyrinėtojai laiko atskira klase. Tai retas pavyzdys, kai galima pasekti jų persikėlimą iš vandenyno į sausumą.

Skorpionai (Scorpiones) Yra 4 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • 57,84€ Išparduota

  Imperatoriškasis skorpionas (Pandinus Imperator). Tai labai stambus gyvūnas, užauga iki 20 centimetrų. Šio skorpiono masyvios žnyplės, dėlto jis atrodo labai grėsmingai. Bet taip tikrai nėra. Šis skorpionas ganėtinai draugiško charakterio ir labai retai kada gelia. Nuodai beveik nepavojingi žmogui, jokios žalos padaryti negali. Sakoma, jog šį skorpioną...

  57,84€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 36,00€ Išparduota

  Tanzanijos Raudonžnyplis skorpionas agresyvesnis nei Imperatoriaus skorpionas (Pandinus Imperator), dėl šios priežasties rekomenduojamas ne kaip pirmas skorpionas. Šio skorpiono įgėlimas, skausmo atžvilgiu, labai panašus į bitės. Su šiuo skorpionu elgtis reikia atsargiai, nors jie ir nekelia pavojaus žmogui. Reikia nepamiršti, kad kelis kartus įgelus,...

  36,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 19,99€ Išparduota

  Rūšis aptinkama Indijos miškuose. Išvaizda primena Imperatoriškąjį skorpioną (P. imperator), tačiau H. spinifer yra daug agresyvesnis ir gindamasis visuomet gelia.

  19,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 29,99€ Prekė su papildomais pasirinkimais

  Tai yra ganėtinai didelis, pradedantiesiems tinkantis, sodriai juodos spalvos atogrąžų miškų skorpionas. Šių skorpionų dydis dažniausiai svyruoja tarp 9-13cm.

  29,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Prekė su papildomais pasirinkimais
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų