Maistas Yra 20 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 20 dalykų
 • 0,21€ Yra sandėlyje

  Marmurinis tarakonas yra geriausiai tinkantis vorų maistas. Šie tarakonai turi ganėtinai ploną chitino sluoksnį, dėl šios priežasties vorai juos mėgsta. Šie tarakonai taip pat puikiai tinka ir kitiems egzotiniams gyvūnams : driežams, chameleonams, varlėms taip pat galima palepinti ir vėžlius.

  0,21€
  Yra sandėlyje
 • 0,86€ Yra sandėlyje

  Šnypščiantis tarakonas – yra viena didžiausių tarakonų rūšių visame pasaulyje. Šios rūšies subrendę individai gali pasiekti įspūdingą net 5 – 8 cm dydį. Šie mieli padarėliai, yra labai gražus ir įspūdingi.   Plačiau : Madagaskaro tarakonas (Gromphadorhina portentosa)

  0,86€
  Yra sandėlyje
 • 0,30€ Yra sandėlyje

  Zoofobusai yra pagrindinis maistas naudojamas vorams šerti. Jie yra labai maistingi, negali laipioti stiklu, todėl neišlips iš insektariumo. Tamsos kirminai yra užauginti ekologiškom sąlygomis.   Plačiau apie kirminus : Peru juodvabaliai (Zophobas morio)

  0,30€
  Yra sandėlyje
 • 0,49€ Išparduota

  Argentininiai tarakonai (Blaptica dubia). Laisvėje aptinkami Argentinoje, Paragvajuje, Urugvajuje. Subrendę patinai yra agresyvūs vienas kitam, dažnos patinų kovos ir gaudynės. Stipresnis gali nužudyt silpnesnį. Nelipa lygiais statmenais paviršiais. Auginimo sąlygos: Temperatūra: 28-32oC. Drėgmė: 50-70 %. . Plačiau apie tarakonus galite skaityti...

  0,49€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 0,15€ Išparduota

  Tai viena didžiausių tarakonų rūšių pasaulyje. Puikiai žiūrisi kaip augintiniai ir taip pat puikus maistas didesniems ir plėšriems Jūsų augintiniams :) 

  0,15€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 0,15€ Prekė su papildomais pasirinkimais

  Suaugusių svirplių kūnas storokas, 16–20 mm ilgio, gelsvai rudas. Galva ir nugara su tamsiomis dėmėmis, krūtinės šonai su išilginiais rudais dryžiais. Pilvelio gale yra ypač ilgos išaugos, vadinamos cerkais. Antsparniai trumpesni už plėviškus sparnus, kuriais skraidoma. Klausos organai yra priekinėse kojose. Užpakalinės kojos stiprios, pritaikytos šokinėti.

  0,15€
  Į krepšelį Daugiau
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 1,44€ Yra sandėlyje

  Maistas gyvalazdėms. Kalizija kvapioji (Callisia fragans) - augalai iš Pietų Amerikos. Nepakenčia tiesioginių saulės spindulių.Šaknys mėgsta erdvę, tad kuo aukštesnis augalas, tuo didesnis vazonas. Dauginti šoniniais ūgliais, kurie lengvai įsišaknija, vos palietę žemę. Galima dauginti auginiais, kurie lengvai...

  1,44€
  Yra sandėlyje
 • 0,24€ Išparduota

  Turkestaninis tarakonas Shelfordella tartara - nedideli tarakonai, mėgstamas namuose auginamas tarakonas, kadangi nelaipioja stiklu ir kitais lygiais paviršiais. Puikiai tinka kaip maistas vorų jaunikliams ir mažiems skorpionams. Suauges individas pasiekia 2,5-3 cm. Patinėliai atrodo didesni, dėl sparnų kurie vizualiai pailgina jų kūno ilgį.

  0,24€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 2,10€ 3,00€ -30% Išparduota

  Labai įdomi rūšis : ryškiai geltonos juostos išsidėstę per visą kūną. Labai tinkamas augintinis vaikams, nes yra dideli ir neturi ant kojų būnančių  aštrių spygliukų. 

  2,10€ 3,00€ -30%
  Į krepšelį Daugiau
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • 0,10€ Yra sandėlyje

  Milčiaus lervos yra ypač naudingas maistas jauniems, vabzdžiaėdžiams paukščiams, driežams, gekonams, chamelionams, varlėm taip žuvytėms ir be abejonėme vorams, skorpionams, bei plešriems šimtakojams. Milčiaus lervos tai puikus maistas Jūsų egzotiniui augintiniui. 

  0,10€
  Yra sandėlyje
 • 6,00€ Išparduota

  Šiek tiek didesnis tarakonas, negu anksčiau minėtos "Pycnoscelus" rūšies. Užauga iki 2-2,2 cm. dydžio. Iš nugaros vabzdys juodos spalvos, kojos rudos.

  6,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 1,00€ Išparduota

  Labai gražūs Afrikiniai tarakonai. Išvaizda primenantys sudžiūvusį medžio lapą. Patelės stambios užauga iki 2,5 centimetrų, kreminės spalvos. Nugarėlė išpuošta neįprastais raštais susidedančiais iš dėmių ir juostų. Pilvelis ryškiai rudos spalvos. Patinėliaismulkesni ,užauga iki 2 centimetrų, tamsiai rudos spalvos. Šie tarakonai moka puikiai skraidyti.

  1,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
Rodoma 1 - 12 iš 20 dalykų