Gyvas maistas Yra 13 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 13 dalykų
 • 23,99€ Yra sandėlyje

  Zoofobusai yra pagrindinis maistas naudojamas vorams šerti. Jie yra labai maistingi, negali laipioti stiklu, todėl neišlips iš insektariumo. Tamsos kirminai yra užauginti ekologiškom sąlygomis. 

  23,99€
  Yra sandėlyje
 • 4,99€ Yra sandėlyje

  Kolembulos kolonija, tai puiku maistas smulkiems plešrūnams, puikiai tiks maldininkams (mantodea),  varliagyviams (Amphibia) ir kitiems. Lengvai auginamos ir puikiai pagerina micro florą terariume. Pačios kolembulos užauga apie 1-2mm minta augalinėmis liekanomis, detritu ir kt. Kolembolų gyvenimo trukmė – 2 mėn. 

  4,99€
  Yra sandėlyje
 • 4,99€ Išparduota

  Kūno ilgis iki 3,5 mm. Lervos gyvena pūvančiose, rūgstančiose augalų atliekose. Greitai dauginasi, todėl puikiai tinka kaip maistas smulkesniems gyvūnams. Skorpionams, vorams, maldininkams ir daugumai varliagyvių. Parduodame kolonijomis 

  4,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 0,10€ Yra sandėlyje

  Milčiaus lervos yra ypač naudingas maistas jauniems, vabzdžiaėdžiams paukščiams, driežams, gekonams, chamelionams, varlėm taip žuvytėms ir be abejonėme vorams, skorpionams, bei plešriems šimtakojams. Milčiaus lervos tai puikus maistas Jūsų egzotiniui augintiniui. 

  0,10€
  Yra sandėlyje
 • 0,39€ Yra sandėlyje

  Suaugusių svirplių kūnas storokas, 16–20 mm ilgio, gelsvai rudas. Galva ir nugara su tamsiomis dėmėmis, krūtinės šonai su išilginiais rudais dryžiais. Pilvelio gale yra ypač ilgos išaugos, vadinamos cerkais. Antsparniai trumpesni už plėviškus sparnus, kuriais skraidoma. Klausos organai yra priekinėse kojose. Užpakalinės kojos stiprios, pritaikytos šokinėti.

  0,39€
  Yra sandėlyje
 • 1,44€ Išparduota

  Maistas gyvalazdėms. Kalizija kvapioji (Callisia fragans) - augalai iš Pietų Amerikos. Nepakenčia tiesioginių saulės spindulių.Šaknys mėgsta erdvę, tad kuo aukštesnis augalas, tuo didesnis vazonas. Dauginti šoniniais ūgliais, kurie lengvai įsišaknija, vos palietę žemę. Galima dauginti auginiais, kurie lengvai...

  1,44€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 0,30€ Yra sandėlyje

  Zoofobusai yra pagrindinis maistas naudojamas vorams šerti. Jie yra labai maistingi, negali laipioti stiklu, todėl neišlips iš insektariumo. Tamsos kirminai yra užauginti ekologiškom sąlygomis.   Plačiau apie kirminus : Peru juodvabaliai (Zophobas morio)

  0,30€
  Yra sandėlyje
 • 0,21€ Yra sandėlyje

  Marmurinis tarakonas yra geriausiai tinkantis vorų maistas. Šie tarakonai turi ganėtinai ploną chitino sluoksnį, dėl šios priežasties vorai juos mėgsta. Šie tarakonai taip pat puikiai tinka ir kitiems egzotiniams gyvūnams : driežams, chameleonams, varlėms taip pat galima palepinti ir vėžlius.

  0,21€
  Yra sandėlyje
 • 0,86€ Yra sandėlyje

  Šnypščiantis tarakonas – yra viena didžiausių tarakonų rūšių visame pasaulyje. Šios rūšies subrendę individai gali pasiekti įspūdingą net 5 – 8 cm dydį. Šie mieli padarėliai, yra labai gražus ir įspūdingi.   Plačiau : Madagaskaro tarakonas (Gromphadorhina portentosa)

  0,86€
  Yra sandėlyje
 • 0,49€ Yra sandėlyje

  Argentininiai tarakonai (Blaptica dubia). Laisvėje aptinkami Argentinoje, Paragvajuje, Urugvajuje. Subrendę patinai yra agresyvūs vienas kitam, dažnos patinų kovos ir gaudynės. Stipresnis gali nužudyt silpnesnį. Nelipa lygiais statmenais paviršiais. Auginimo sąlygos: Temperatūra: 28-32oC. Drėgmė: 50-70 %. . Plačiau apie tarakonus galite skaityti...

  0,49€
  Yra sandėlyje
 • 0,24€ Yra sandėlyje

  Turkestaninis tarakonas Shelfordella tartara - nedideli tarakonai, mėgstamas namuose auginamas tarakonas, kadangi nelaipioja stiklu ir kitais lygiais paviršiais. Puikiai tinka kaip maistas vorų jaunikliams ir mažiems skorpionams. Suauges individas pasiekia 2,5-3 cm. Patinėliai atrodo didesni, dėl sparnų kurie vizualiai pailgina jų kūno ilgį.

  0,24€
  Yra sandėlyje
 • 0,50€ Yra sandėlyje

  Dykumos skėris, arba Afrikos skėrys Locusta Gregaria yra nuostabus maistas ropliams. Geriausia jo savybė ir skirtumas nuo kitų maistui naudojamu vabzdžių yra ta jog maistas visada laukia kol jį suvalgys, nebando bėgti ar slėptis. Puikiai tinka visiems ropliams, bei stambiems plešriems nariuotakojams

  0,50€
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 12 iš 13 dalykų