Papildai gyvūnams

Maisto papildai, vitaminai gyvūnams. Sraigėms, ropliams, kalcis mineralai, papildai ir vitaminai

Papildai gyvūnams Yra 4 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • 1,00€ Išparduota

  Sepijos kaulas pakuojamas po 8-10 g maišelyje (tai sudaro nuo 2-5 vnt) puikai tinka netik banguotosioms papūgoms. Tai puikus antiseptikas ir puikus kalcio šaltinis ne tik paukščiams ir sraigėms bet ir visiems ropliams. Sepijos kaulas nėra vientisas, gali būti sudarytas iš dalių.

  1,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 0,49€ Yra sandėlyje

  Pelės yra natūraliai subalansuotas maistas driežams, ropliams, gyvatėms, plėšriesiems paukščiams ir t.t – tai, ko reikia jūsų augintiniams. Dauguma naminių driežų, gyvačių, varlių, rupūžių ir salamandrų noriai valgo tik peles.

  0,49€
  Yra sandėlyje
 • 4,95€ Yra sandėlyje

  Kalcio trūkumas yra pagrindinė mitybos problema nenatūralioje aplinkoje gyvenantiems ropliams bei varliagyviams. Mūsų siūlomas kalcio karbonato papildas praturtintas dideliu kalcio kiekiu, kuris padeda Jūsų gyvūnėliams išlikti žvaliems ir sveikiems. Jo sudėtyje yra net 5% daugiau kalcio, nei bet kuriame kitame siulomame kalcio papilde ropliams.

  4,95€
  Yra sandėlyje
 • 4,99€ Išparduota

  Kolembulos kolonija, tai puiku maistas smulkiems plešrūnams, puikiai tiks maldininkams (mantodea),  varliagyviams (Amphibia) ir kitiems. Lengvai auginamos ir puikiai pagerina micro florą terariume. Pačios kolembulos užauga apie 1-2mm minta augalinėmis liekanomis, detritu ir kt. Kolembolų gyvenimo trukmė – 2 mėn. 

  4,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų