Papildai gyvūnams

Maisto papildai, vitaminai gyvūnams. Sraigėms, ropliams, kalcis mineralai, papildai ir vitaminai

Papildai gyvūnams Yra 9 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų
 • 1,00€ Išparduota

  Sepijos kaulas pakuojamas po 8-10 g maišelyje (tai sudaro nuo 2-5 vnt) puikai tinka netik banguotosioms papūgoms. Tai puikus antiseptikas ir puikus kalcio šaltinis ne tik paukščiams ir sraigėms bet ir visiems ropliams. Sepijos kaulas nėra vientisas, gali būti sudarytas iš dalių.

  1,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 0,49€ Yra sandėlyje

  Pelės yra natūraliai subalansuotas maistas driežams, ropliams, gyvatėms, plėšriesiems paukščiams ir t.t – tai, ko reikia jūsų augintiniams. Dauguma naminių driežų, gyvačių, varlių, rupūžių ir salamandrų noriai valgo tik peles.

  0,49€
  Yra sandėlyje
 • 4,95€ Yra sandėlyje

  Kalcio trūkumas yra pagrindinė mitybos problema nenatūralioje aplinkoje gyvenantiems ropliams bei varliagyviams. Mūsų siūlomas kalcio karbonato papildas praturtintas dideliu kalcio kiekiu, kuris padeda Jūsų gyvūnėliams išlikti žvaliems ir sveikiems. Jo sudėtyje yra net 5% daugiau kalcio, nei bet kuriame kitame siulomame kalcio papilde ropliams.

  4,95€
  Yra sandėlyje
 • 4,99€ Yra sandėlyje

  Kolembulos kolonija, tai puiku maistas smulkiems plešrūnams, puikiai tiks maldininkams (mantodea),  varliagyviams (Amphibia) ir kitiems. Lengvai auginamos ir puikiai pagerina micro florą terariume. Pačios kolembulos užauga apie 1-2mm minta augalinėmis liekanomis, detritu ir kt. Kolembolų gyvenimo trukmė – 2 mėn. 

  4,99€
  Yra sandėlyje
 • 15,99€ Išparduota

  Repashy Morning Wood - tai labai kietas, iIgai besitęsiantis mišinys žuvims, kurios mėgsta ilgai čiulpti kietą medį.  Paruošimas: Norimą kiekį įberkite į indą, užvirinkite vandenį virdulyje, ir užpildami gan greitai sumaišykite su šaukštuku. Leiskite atvėsti ir sustingti kambario temperatūroje . Supjaustykite į gabaliukus. 

  15,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 15,99€ Išparduota

  Repashy maisto pakaitalas visavalgėms gėlo vandens žuvims ir gėlo vandens bestuburiams.  Paruošimas: Norimą kiekį įberkite į indą, užvirinkite vandenį virdulyje, ir užpildami gan greitai sumaišykite su šaukštuku. Leiskite atvėsti ir sustingti kambario temperatūroje. Supjaustykite į gabaliukus.  Pradarius indelį laikyti šaldytuve - prailgina šviežumą.

  15,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 15,99€ Išparduota

  Repashy Super maistas skiauterėtiesiems gekonams. Pilnai subalansuotas suaugusiam individui. Puikiai tinka kaip papildas, bet siūlome nepamiršti jog gyvas maistas visada geriau.

  15,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 15,99€ Yra sandėlyje

  Repashy Super maistas barzdotosioms agamoms. Pilnai subalansuotas suaugusiam individui. Puikiai tinka kaip papildas, bet siūlome nepamiršti jog gyvas maistas visada geriau.

  15,99€
  Yra sandėlyje
 • 15,99€ Išparduota
  Nauja

  Repashy Super kalcis. Tai produktas su pridetiniais vitaminais ir mikroelementais. Calcium Plus tai ko reikia jūsų augančiam arba jau suaugusiam driežui. Puikiai tinka visiems driežams, tiek liopardiniams gekonams tiek agamoms ir kitiems. 

  15,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų