Skolopendros (Centipedes)

Skolopendros šimtakojų klasė. Viename kūno segmente turi vieną galūnių porą. Išskirtinis skolopendrų bruožas - nuodingi nagučiai šalia burnos, susiformavę iš pakitusios pirmos galūnių poros. Jų įkandimo pasekmės, priklausomai nuo rūšies, kinta nuo menko diskomforto iki gyvybei pavojingų atvejų. Visos skolopendros plėšrio, tai vieni svarbiausių s...

Skolopendros šimtakojų klasė. Viename kūno segmente turi vieną galūnių porą. Išskirtinis skolopendrų bruožas - nuodingi nagučiai šalia burnos, susiformavę iš pakitusios pirmos galūnių poros. Jų įkandimo pasekmės, priklausomai nuo rūšies, kinta nuo menko diskomforto iki gyvybei pavojingų atvejų. Visos skolopendros plėšrio, tai vieni svarbiausių sausumos bestuburių plėšrūnų. Įprastinės skolopendrų spalvos - blankiai rudos, kartais su raudonais atspalviais. Po žeme gyvenančios skolopendros gali neturėti pigmento. Dydžiai svyruoja nuo kelių milimetrų iki 30 cm.

Daugiau

Skolopendros (Centipedes) Yra 1 prekė.

Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
  • 112,00€ Išparduota

    Vietnamo skolopendra yra pati populiariausia namuose auginama skolopendra. Ją yra labai paprasta įsigyti lyginant su kitomis rūšimis. Ši skolopendra populerėja dėl savo išvaizdos, spalvų ir variacijų. Didžiulis pliusas šios skolopendros naudai yra ir jos dydis, užauges individas gali siekti daugiau kaip 27 centimetrus.

    112,00€
    Į krepšelį Daugiau
    Išparduota
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko