Driežai (Lacertilia)

Driežai (lot. Lacertilia, Sauria, angl. Lizards, vok. Echsen) – žvynaroplių (Squamata) pobūris. Kūnas pailgas, su aiškiu kaklu ir ilga uodega. Turi gerai išvystytas galūnes ir pailgėjusį liemenį. Kai kurių rūšių galūnės redukuotos arba visai išnykusios. Akių vokai judrūs, turi gerai matomą ausies būgninę membraną.

Driežai (Lacertilia) Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
 • 82,64€ Išparduota

  Kūno ilgis gali siekti 1,5–2 m. Kūnas dažniausiai žalsvas, bet gali būti įvairiausių spalvų: rudas, pilkas, net mėlynas, oranžinis ar rausvas. Ant nugaros yra raginių dyglių ketera. Uodega ilga, dryžuota. Turi didelį pagurklį, kurį išpūtusi gąsdina priešus, naudoja tuoktuvių ritualuose. 

  82,64€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 54,99€ Išparduota

  Gyvena grupėmis. Jas sudaro 1 patinas ir keletas patelių. Teritoriniai. Labai socialūs. Nelaisvėje greitai pripranta prie žmonių. Aktyvūs dieną. Supykę ar jausdamiesi nesaugūs, išpučia pagurklį, pašiaušia spygliukus ir atrodo daug grėsmingesni nei yra. Ginasi spygliukais esančiais ant viso kūno. Plačiau apie Agamas, galite...

  54,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 49,99€ Yra sandėlyje

  Leopardiniai gekonai (Eublepharis macularius) - sausumos driežai (eublefarai), kilę iš Pakistano, Afganistano ir Šiaurės vakarų Indijos. Priklauso gekonų šeimai. Gyvena uolingose vietovėse, stepėse. Tai naktiniai gyvūnai, todėl jie nėra aktyvūs dieną, o atėjus nakčiai jie pabunda, pradeda lakstyti po terariumą, ieškodami maisto.

  49,99€
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų