Kiti nariuotakojai

Nariuotakojai (lot. Arthropoda) – gausiausias rūšių skaičiumi gyvūnų karalystės tipas. Nariuotakojai – kosmopolitai, paplitę visame pasaulyje, išskyrus Antarktidos ledynus. Tai trisluoksniai, bilateraliniai gyvūnai, turintys segmentuotą kūną. Segmentai gali susilieti (oligomerizacija) ir sudaryti atskiras kūno dalis. Išsivysto nariuotos galūnės,...

Nariuotakojai (lot. Arthropoda) – gausiausias rūšių skaičiumi gyvūnų karalystės tipas. Nariuotakojai – kosmopolitai, paplitę visame pasaulyje, išskyrus Antarktidos ledynus. Tai trisluoksniai, bilateraliniai gyvūnai, turintys segmentuotą kūną. Segmentai gali susilieti (oligomerizacija) ir sudaryti atskiras kūno dalis. Išsivysto nariuotos galūnės, vyksta raumenų diferenciacija (išsivysto skersaruožiai raumenys): atsiranda išorinis chitininis skeletas (egzoskeletas), apsaugantis nuo įvairaus poveikio, be to, prie jo prisitvirtina raumenys. Tarpus tarp organų užpildo miksocelis, susidaręs susiliejus pirminei bei antrinei kūno ertmėms. Pasižymi tobulomis virškinimo, kvėpavimo, šalinimo, kraujotakos, nervų, endokrinine ir lytine sistemomis bei sudėtingu vystymusi (būdingos įvairios lervinės stadijos).

Daugiau

Kiti nariuotakojai Yra 7 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų
 • 63,70€ Išparduota

  Mastigoproctus giganteus (giant vinegarroon) užauga iki 8-9 cm, aptinkami Jav ir Meksikoje, medžioja įvairius vabzdžius, kirminus, šliužus. Telifonas yra naktinis gyvūnas, gyvena atvirose erdvėse, puriame dirvožemyje, taip pat puikiai gali gyventi ir miško paklotėje, po šakomis, kelmais, puvėsiais. Kartais aptinkamas ir pastatuose, drėgnuose kampuose.

  63,70€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 14,99€ Išparduota

  Gyvūnai kuria puikiai jaučiasi ir būryje. Aktyvus, nebaikštus, įdomūs stebėti. Būtina įrengtame terariume pridėti įvairaus dydžio tuščiu krauklių - krabai mėgsta keisti kriaukles jas matuotis. Būtinos slėptuvės. Taip pat reikalingi 2 indeliai su vandeniu, gėlam vandienui ir sūriam, kuris padės Jūsų krabams išsinerti.

  14,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 25,00€ Išparduota

  Žiužiakojai – naktiniai plėšrūnai. Jie dažnai juda šonu, viena priekinė koja tuo metu analizuoja paviršių judėjimo kryptimi, tuo tarpu kita – likusią aplinką. Auka sugaunama pedipalpais ir padalijama į gabalus cheliceromis bei pačiais pedipalpais. Minta vabzdžiais, įskaitant termitus. Frinos taip pat mėgsta gerti vandenį. Papuolę į ryškią šviesą, jie...

  25,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 0,39€ Yra sandėlyje

  Suaugusių svirplių kūnas storokas, 16–20 mm ilgio, gelsvai rudas. Galva ir nugara su tamsiomis dėmėmis, krūtinės šonai su išilginiais rudais dryžiais. Pilvelio gale yra ypač ilgos išaugos, vadinamos cerkais. Antsparniai trumpesni už plėviškus sparnus, kuriais skraidoma. Klausos organai yra priekinėse kojose. Užpakalinės kojos stiprios, pritaikytos šokinėti.

  0,39€
  Yra sandėlyje
 • 4,99€ Yra sandėlyje

  Kolembulos kolonija, tai puiku maistas smulkiems plešrūnams, puikiai tiks maldininkams (mantodea),  varliagyviams (Amphibia) ir kitiems. Lengvai auginamos ir puikiai pagerina micro florą terariume. Pačios kolembulos užauga apie 1-2mm minta augalinėmis liekanomis, detritu ir kt. Kolembolų gyvenimo trukmė – 2 mėn. 

  4,99€
  Yra sandėlyje
 • 20,00€ Išparduota

  Dvitaškė plešriablakė kilusi iš Gvinėjos, gyvenamoji aplinka žolė ir žemė. Maitinasi įvairiais vabzdžiais. Ši plačiablakė yra puiki medžiotoja, savo auką pasmeigę geluonimi, kuris puikiai matosi ir yra atsikiše priekynėje dalyje. Lengvai auginamas namuose. Įdomus ir išskirtinis augintinis. 

  20,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 0,50€ Yra sandėlyje

  Dykumos skėris, arba Afrikos skėrys Locusta Gregaria yra nuostabus maistas ropliams. Geriausia jo savybė ir skirtumas nuo kitų maistui naudojamu vabzdžių yra ta jog maistas visada laukia kol jį suvalgys, nebando bėgti ar slėptis. Puikiai tinka visiems ropliams, bei stambiems plešriems nariuotakojams

  0,50€
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų