Perkamiausios

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 92 dalykų
 • 0,10€ Yra sandėlyje

  Milčiaus lervos yra ypač naudingas maistas jauniems, vabzdžiaėdžiams paukščiams, driežams, gekonams, chamelionams, varlėm taip žuvytėms ir be abejonėme vorams, skorpionams, bei plešriems šimtakojams. Milčiaus lervos tai puikus maistas Jūsų egzotiniui augintiniui. 

  0,10€
  Yra sandėlyje
 • 0,30€ Yra sandėlyje

  Zoofobusai yra pagrindinis maistas naudojamas vorams šerti. Jie yra labai maistingi, negali laipioti stiklu, todėl neišlips iš insektariumo. Tamsos kirminai yra užauginti ekologiškom sąlygomis.   Plačiau apie kirminus : Peru juodvabaliai (Zophobas morio)

  0,30€
  Yra sandėlyje
 • 0,21€ Išparduota

  Marmurinis tarakonas yra geriausiai tinkantis vorų maistas. Šie tarakonai turi ganėtinai ploną chitino sluoksnį, dėl šios priežasties vorai juos mėgsta. Šie tarakonai taip pat puikiai tinka ir kitiems egzotiniams gyvūnams : driežams, chameleonams, varlėms taip pat galima palepinti ir vėžlius.

  0,21€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 1,15€ Yra sandėlyje

  Durpės skirtos vorams. Geriausias gruntas į terariumus, puikiai sulaiko drėgmę, bei atsparesnės pelėsiui labiau nei bet koks kitas gruntas. Parduodama litrais.

  1,15€
  Yra sandėlyje
 • 0,49€ Išparduota

  Argentininiai tarakonai (Blaptica dubia). Laisvėje aptinkami Argentinoje, Paragvajuje, Urugvajuje. Subrendę patinai yra agresyvūs vienas kitam, dažnos patinų kovos ir gaudynės. Stipresnis gali nužudyt silpnesnį. Nelipa lygiais statmenais paviršiais. Auginimo sąlygos: Temperatūra: 28-32oC. Drėgmė: 50-70 %. . Plačiau apie tarakonus galite skaityti...

  0,49€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 0,49€ Yra sandėlyje

  Pelės yra natūraliai subalansuotas maistas driežams, ropliams, gyvatėms, plėšriesiems paukščiams ir t.t – tai, ko reikia jūsų augintiniams. Dauguma naminių driežų, gyvačių, varlių, rupūžių ir salamandrų noriai valgo tik peles.

  0,49€
  Yra sandėlyje
 • 0,15€ Yra sandėlyje

  Suaugusių svirplių kūnas storokas, 16–20 mm ilgio, gelsvai rudas. Galva ir nugara su tamsiomis dėmėmis, krūtinės šonai su išilginiais rudais dryžiais. Pilvelio gale yra ypač ilgos išaugos, vadinamos cerkais. Antsparniai trumpesni už plėviškus sparnus, kuriais skraidoma. Klausos organai yra priekinėse kojose. Užpakalinės kojos stiprios, pritaikytos šokinėti.

  0,15€
  Yra sandėlyje
 • 0,86€ Prekė su papildomais pasirinkimais

  Šnypščiantis tarakonas – yra viena didžiausių tarakonų rūšių visame pasaulyje. Šios rūšies subrendę individai gali pasiekti įspūdingą net 5 – 8 cm dydį. Šie mieli padarėliai, yra labai gražus ir įspūdingi.   Plačiau : Madagaskaro tarakonas (Gromphadorhina portentosa)

  0,86€
  Į krepšelį Daugiau
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 0,24€ Išparduota

  Turkestaninis tarakonas Shelfordella tartara - nedideli tarakonai, mėgstamas namuose auginamas tarakonas, kadangi nelaipioja stiklu ir kitais lygiais paviršiais. Puikiai tinka kaip maistas vorų jaunikliams ir mažiems skorpionams. Suauges individas pasiekia 2,5-3 cm. Patinėliai atrodo didesni, dėl sparnų kurie vizualiai pailgina jų kūno ilgį.

  0,24€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 0,15€ Išparduota

  Tai viena didžiausių tarakonų rūšių pasaulyje. Puikiai žiūrisi kaip augintiniai ir taip pat puikus maistas didesniems ir plėšriems Jūsų augintiniams :) 

  0,15€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 1,99€ Išparduota
  Išpardavimas!

  Kilusi iš Afrikos ir paplitusi daugelyje tropinio klimato juostos šalių. Didžiausia sausumos sraigė, užauga iki 20 cm skersmens, gali sverti net 800 g. Sraigės minta vaisiais ir daržovėmis, auginamos terariume su kokoso durpės. Taip pat norint jog kiautas butu gražus ir stiprus Būtinas kalcio šaltinis. Mūsų rekomenduojamas kalcio šaltinis - Sepijos kaulas. 

  1,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 1,10€ 4,40€ -75% Prekė su papildomais pasirinkimais

  Vietnamo gyvalazdė (Medauroidea extradentata)  aptinkama Vietname. Gali užaugti iki 12 cm ir yra gaiviai žalios spalvos. Šios gyvalazdės yra labiausiai paplitusios pausaulyje. Labai lengvai prižiūrimos ir nelepios. Minta ažuolo ir žemuogių lapais.

  1,10€ 4,40€ -75%
  Į krepšelį Daugiau
  Sumažinta kaina!
  Prekė su papildomais pasirinkimais
Rodoma 1 - 12 iš 92 dalykų