Paukštėdos "Tarantulai" (Theraphosidae)

Paukštėdos – Theraphosidae šeimai priklausantys vorai. Jie yra aptinkami vidutinio ir tropinio klimato zonose visame pasaulyje, ir charakterizuojami savo didumu, labai žemiška elgsena ir cheliceromis, kurios juda aukštyn ir žemyn užuot į šonus kaip kitiems vorams. Kaip ir dauguma kitų vorų paukštėdos yra kanibalai.

Paukštėdos "Tarantulai" (Theraphosidae) Yra 40 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 40 dalykų
 • 39,99€ Yra sandėlyje

  Brazilijos juodukas (Grammostola pulchra) Šios rūšies vorai turi anglies juodumo spalvą su metaliniu blizgesiu į juos būtina atkreipti dėmėsį.  Grammostola pulchra yra pats masyviausias voras iš visų sutinkamų Grammostolų. Plačiau : čia

  39,99€
  Yra sandėlyje
 • 71,00€ Prekė su papildomais pasirinkimais

  Gigantiškasis Brazilijos baltakelis paukštėda (Acanthoscurria geniculata) - Pelnytai yra populiarus tarp vorų augintojų dėl didelio dydžio ir labai ryškios spalvos. Vidutiniškai agresyvus voras.Retai naudoja savo masyvias cheliceras.

  71,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 20,00€ Išparduota

  Brachypelma angustum dar kitaip vadinamas Kosta Rikos paukštėda. Kaip jau nurodo lietuviškas pavadinimas šie vorai yra kilę iš Kosta Rikos - Meksikos. Šie vorai labai mėgsta drėgmę,  todėl ir pagrindinė gyvenamoji vieta yra drėgnieji tropikų miškai. Pats voras užauga ganėtinai didelis. Ūgis matuojant tik kūną gali siekti 8 cm, su kojomis net 16 centimetrų.

  20,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 8,26€ Prekė su papildomais pasirinkimais

  Lasiodora parahybana yra vienas iš populiariausių ir pakankamai stambių vorų paukštėdų. Jo gyvavimo vieta yra tropiniai Brazilijos miškai. Labai greitai augantis voras paukštėda, permetus gali užaugti iki 15 cm. Aktyvus voras.

  8,26€
  Į krepšelį Daugiau
  Prekė su papildomais pasirinkimais
 • 20,00€ Išparduota

  Rausvasis Čilės voras yra vienas iš didesnių vorų paukštėdų. Taip pat pasižymi pakantumu bei ištverme. Ši vorų rūšis yra kelių spalvų tipų. Nuo rusvos iki tamsiai rudos su rausvos spalvos atspalviu arba su raudonais plaukeliais per visą kūną. Plačiau...

  20,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 29,99€ Išparduota

  Žaliojo butelio mėlynasis paukštėda lot. Chromatopelma cyaneopubescens dar trumpinamas kaip C.C. paukštėda Šis nuostabus paukštėda yra vienas iš gražiausių sutinkamų pasaulyje. Aptinkamas tik miškinguose rajonuose šiaurės Venesueloje.

  29,99€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 20,00€ Yra sandėlyje

  Brachypelma vagans arba raudonasis Meksikos paukštėda. Paplitimas: Meksika, Salvadoras ir Gvatemala. Gamtoje aptinkami tropiniuose miškuose, dažniausiai įsikuria po medžių šaknimis, išsikasę ganėtinai didelius urvus, net iki 2m gylio. Urvus iškloja dideliu voratinklių sluoksniu.

  20,00€
  Yra sandėlyje
 • 16,52€ Išparduota

  Brachypelma smithi – kresnas voras. Jo nugara tamsiai ruda ir juoda, pilvelis ir kojos – tai pat tamsios, tačiau ant kiekvieno „kelio“ yra ryškiai oranžiniai lopiniai. Auga jis lėtai, tačiau ir gyvena labai ilgai: patelės dažnai išgyvena ilgiau nei 25 metus.

  16,52€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 28,91€ Išparduota

  Meksikos ugniakojis paukštėda, dar kitaip vadinamas Brachypelma boehmei, yra vienas iš ryškiausių savo rūšies atstovų. Brachypelma paukštėda gali pasiekti net 18 centimetrų ilgį (matuojant su kojomis). Suaugusio individo kūno ilgis siekia apie 7 centimetrus. Subrendęs Brachypelma boehmei yra labai ryškių spalvų. Pilvelis juodos spalvos su oranžiniais...

  28,91€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 10,00€ Išparduota

  Brachypelma albopilosum - Tai vienas iš papraščiausiu, bet ne praščiausiu vorų. Jį žino, augina kiekvienas augintojas. Kiekvienas padedantysis būna informuotas nuo ko pradėt. Šis voras yra aptinkamas  Kosta Riko ir  Hondūro tropiniuose miškuose.

  10,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 80,00€ Išparduota

  Kamerūno raudonasis paukštėda aptinkamas tropiniuose Kamerūno miškuose. Tai stambus antžeminio tipo voras-paukštėda. Šis voras yra urvinis, rausia labai gilius ir sudėtingo išplanavimo urvus. Urvaigali siekti net apie kelis metrus. Aktyvūs naktį. Užauga didelis apie 20-21 cm (su kojomis).

  80,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 72,00€ Išparduota

  Purpurinis medlaipys yra ryškios purpurinės spalvos. Šis voras yra įspudingo greičio voras ir augdamas greičio nepraranda. Dėl savo nuostabios spalvos mėgstamas naujokų, bet rekomenduojamas jau auginusiems vorus. Lengvai auginamas ir ne lepus, bei ištvervingas.

  72,00€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
Rodoma 1 - 12 iš 40 dalykų