Varliagyviai (Amphibia)

Varliagyviai, arba amfibijos – stuburinių gyvūnų klasė. Pasaulyje apie 7000 varliagyvių rūšių, iš kurių beveik 90% yra varlės. Primityviausi keturkojai, kurie dauginasi gėlame vandenyje. Lervos vystosi vandenyje, po metamorfozės įgyja būdingų sausumos stuburiniams bruožų: išsivysto plaučiai, susiformuoja du kraujo apytakos ratai, pakinta jutimo ...

Varliagyviai, arba amfibijos – stuburinių gyvūnų klasė. Pasaulyje apie 7000 varliagyvių rūšių, iš kurių beveik 90% yra varlės. Primityviausi keturkojai, kurie dauginasi gėlame vandenyje. Lervos vystosi vandenyje, po metamorfozės įgyja būdingų sausumos stuburiniams bruožų: išsivysto plaučiai, susiformuoja du kraujo apytakos ratai, pakinta jutimo organai, susiformuoja lankstomos per sąnarius priekinės ir užpakalinės galūnės.

Daugiau

Varliagyviai (Amphibia) Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
 • 19,82€ Išparduota

  Užauga iki 4-6 cm. Patelės dažnai būna stambesnės nei patinai, galva beveiktrikampės formos. Galima auginti poromis ir pavieniui.

  19,82€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 33,04€ Išparduota

  Aktyvi naktį. Išskiriamos gleivės turi bakteriocidinių savybių. Esant sausrai, išskiria daug gleivių ir sudaro apie save kokoną iš jų. Vaškinė kūno danga sumažina drėgmės praradimą. Laikant nelaisvėje, greitai pripranta prie šeimininko, atpažįsta jį. Oda labai lygi, todėl gyvūnas atrodo lyg iš plastilino.

  33,04€
  Į krepšelį Daugiau
  Išparduota
 • 9,99€ Yra sandėlyje

  Ši iš centrinės Meksikos Sošymilko ežerų ir kanalų (meksikietiškai – Xochimilco) kilusi drakoniškų bruožų reptilija, užauga iki 30 centimetrų ir išgyvena iki 10–15 metų. Nelaisvėje augančių aksolotlių spalva gali būti labai įvairi – balta, geltona, ruda, juoda ar pilka. Tačiau laisvėje jie tebūna tamsių rudos ir juodos atspalvių. Plačiau straipsnyje...

  9,99€
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų